Balonowy zawrót głowy czyli to co dzieci lubią najbardziej!

Balony ich przedstawiać nie trzeba;)

Co w nich takiego jest? Tego nie wie chyba nikt!:)  ale jak tylko pojawiają się na horyzoncie dzieje się magia i….

dzieci znikają!

Oczywiście najbardziej magiczne są te z helem!  Przede wszystkim mogą być piękną dekoracją – obecnie moim faworytem są te transparentne z jednokolorowym konfetti w środku albo z białymi ledami co przepięknie wygląda gdy zrobi się ciemno!

Wracając jednak do najmłodszych i balonów możecie być pewni, że wcześniej niż później zajmą uwagę dzieci i co najważniejsze bez angażowania dorosłych!

Musicie tylko pamiętać, żeby zapewnić odpowiednią ilość balonów do zabawy! Tak, aby dzieci nie rozebrały dekoracji i żeby się o nie nie pokłóciły;) Dobrym sposobem na to jest na przykład:

  • przywiązanie każdemu z dzieci balonika do jego krzesełka dzięki temu będzie też od razu widać że to wyjątkowe miejsca;)
  • przywiązanie baloników z helem do upominków dla najmłodszych gości nawet jeśli są takie same jak dla dorosłych
  • a dla maluszków korzystających z krzesełek do karmienia koniecznie do tych krzesełek!

Ale na tym balonowa magia się nie kończy! Można nimi zaczarować również dorosłych! Ale o tym innym razem;)

Ps. Pamiętajcie, że balony z helem potrafią być kapryśne! W zależności od materiału z jakiego są wykonane hel będzie z nich ulatywał szybciej lub wolniej! Może się nawet zdarzyć, że napełnione wieczorem przed weselem nie dotrwają do najważniejszego molentu! Warto więc zamówić balony z dostawą w dniu wesela lub zainwestowac w specjalny żel do balonów z helem!

Góra strony