Strona internetowa dla gości weselnych

W większości postów skupiam się na najmłodszych gościach weselnych, tym razem nadszedł czas na zatroszczenie się o wszystkich! W końcu rodzinne wesele to takie, na którym są to nie tylko dzieci;)
A tym co naprawdę się spodoba i Wam i Waszym gościom i tym dużym i tym małym jest Wasza ślubna strona internetowa!

Czym jest ślubna strona internetowa

To przede wszystkim doskonałe uzupełnienie Waszych zaproszeń ślubnych.
Na takiej stronie możecie zamieścić nie tylko najważniejsze informacje, ale również Wasze zdjęcia, mapki, listę prezentów (wbrew pozorom chyba nie ma wesela, na którym któryś z gości się nie wyłamie i nie przyniesie jednak rzeczowego prezentu;)), a nawet możecie zaplanować Wasz ślubny Newsletter!

Zobacz jak może wyglądać Wasza strona internetowa

Ślubna strona internetowa dla gości weselnych

Czyli za co Wasi goście pokochają Waszą stronę internetową:

  • w każdej chwili będą mogli sprawdzić szczegóły Waszego ślubu i wesela, bo klasyczne zaproszenia mają to do siebie, że zawsze, gdy są potrzebne nie ma ich pod ręką;) a tu wystarczy, że będą mieli pod ręką choćby smatphona i będą pamiętali Wasze imiona;)
  • sprawdzą na mapce, gdzie dokładnie odbywa się uroczystość
  • wygodnie potwierdzą obecność wypełniając formularz na stronie
  • dostaną maila z przypomnieniem i ważnymi informacjami, na które nie ma miejsca na zaproszeniach np. żeby przed kościołem nie sypać ryżu bo ksiądz kategorycznie tego zabrania;)
  • a już po ślubie będą mogli zobaczyć i pobrać zdjęcia z tego szczególnego dnia, czy obejrzeć Wasz filmik!

Ślubna strona internetowa dla Was

W pierwszej chwili wydaje się, że ślubna strona internetowa jest głównie dla gości, a tak na prawdę to największe ułatwienie dla Was!

Przede wszystkim będziecie mogli w prosty sposób zebrać potwierdzenie obecności! Dostaniecie na swojego maila wiadomość z podsumowaniem wypełnionego przez gości formularza.
A w formularzu możecie zapytać np. o osobę towarzyszącą, preferencje dotyczące posiłków, noclegów czy też dojazdu!
Zbieranie potwierdzenia obecności telefonicznie to naprawdę nie lada wyzwanie. A uwierzcie mi telefon dzwoni zawsze, gdy akurat nie bardzo możecie rozmawiać…. Albo akurat nie macie gdzie zapisać imienia osoby towarzyszącej;)

Dzięki stornie możecie również w prosty sposób poinformować gości o dodatkowych szczegółach, czy też zamieścić link do ściągnięcia zdjęć!

A jeśli zdecydujecie się na prowadzenia bloga z przygotowań będzie to również wyjątkowa pamiątka dla Was:)

Naprawdę warto!

Tutaj zamówicie swoją stronę ślubną

Komentarze:

Comments are closed.

Góra strony