Weselne bańki mydlane!

Tak jak balony bańki mydlane to weselny upominek dla dzieci, którego nie może zabraknąć.

Bańki mydlane sprawią, że będą się nimi bawić i maluchy i starsze dzieci, a nawet dorośli bo chyba nie ma osoby, której źle by się kojarzyły i która by nie chciała złapać choćby jednej z nich.

Przy pomocy baniek mydlanych możecie nie tylko zająć dzieci, ale też je zaangażować i z ich pomocą sprawić, że będzie bajkowo!
Bańki mydlane ładnie wyglądają przy wyjściu z kościoła, przy wejściu na salę, czy podczas pierwszego tańca. Jeśli to dzieci Was wprowadzają to zamiast sypać kwiatki mogą właśnie puszczać bańki mydlane. Ciekawym pomysłem jest też zaplanowanie piosenki podczas, której prosimy gości o puszczanie baniek mydlanych i to niekoniecznie musi być piosenka na pierwszy taniec.
Pamiętajcie tylko, że jeśli chcecie wykorzystać bańki mydlane w konkretnym celu warto mieć ich odpowiedni zapas i rozdać w “ostatnim momencie”, żeby nie skończyły się za szybko. Możecie też przygotować pojemnik z płynem do uzupełniania.

Do tego bańki mydlane pięknie wychodzą na zdjęciach!

Bańki mydlane mają jeszcze tą zaletę, że kupicie je w każdym większym supermarkecie za niecałe 2-3 zł. I nie przejmujcie się pstrokatymi etykietami z postaciami z bajek. Bez problemu przerobicie je na wersję weselną!

Jak przygotować weselne bańki mydlane

Zerwijcie etykiety z baniek mydlanych i przyklejcie swoje własne! Spersonalizowane, pasujące do motywy przewodniego Waszego wesela, z Waszymi imionami, datą ślubu, czy z imieniem dziecka!
To czego potrzebujecie to przygotować etykiety wysokości 6,5cm i szerokości 11 cm, wydrukować je i przykleić do opakowań!

Ps. Do tego celu idealnie sprawdzi się papier samoprzylepny.

Potrzebujesz pomocy z przygotowaniem etykiet?

Napisz na kasia@rodzinnewesele.pl pomogę Ci przygotowań idealne bańki mydlane!

Góra strony